آیا با نمایندگی فروش سقف یوبوت به صورت عمده در سراسر کشور آشنا می باشید؟ آیا می دانید سقف یوبوت از کدام قابلیت ها برخوردار می باشد؟ آیا می دانید سقف یوبوت در چه مواردی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد؟

امروزه صنعت ساختمان به سرعت در حال تغییر و تحول می باشد. این تغییرات معمولا در جهت پیشرفت و توسعه این صنعت می باشد. زیرا روش های سنتی ساختمان سازی از نظر مهندسان مربوطه استاندارد نمی باشد. از این رو برای اجرای سقف که یکی از مهمترین مراحل ساخت یک ساختمان می باشد، از سقف یوبوت استفاده می گردد. معمولا سقف ساختمان را اگر بتوان از مصالح مناسب و با روشی ایده آل اجرا نمود، می توان از ایمنی ساختمان نیز تا حدودی اطمینان خاطر داشت. به همین خاطر اغلب مهندسان ناظر به سقف ساختمان اهمیت بسیار ویژه ای می دهند.

سقف یوبوت چیست؟

نمایندگی سقف یوبوت معمولا می بایست این محصول را برای مشتریان معرفی نموده، تا بدین ترتیب بتوانند آن را انتخاب نمایند. سقف یوبوت سازه ای مکعبی بوده که معمولا آن را از جنس پروپیلن تهیه می نمایند. این سقف ها می توانند جایگزین بسیار مناسبی برای تیرچه و بلوک در ساخت آپارتمان های چند طبقه باشند.

 

مزایای سقف یوبوت

از طریق نمایندگی سقف یوبوت می توان با ویژگی هایی که این سقف ها داشته بیشتر آشنا شد. در غیر اینصورت ممکن است انتخاب این سقف ها کاری دشوار به نظر برسد. از مهمترین مزیت های سقف یوبوت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • عرض سقف را کاهش می دهد (امکان افزایش طبقات)
  • امکان پوشاندن دهانه های بزرگتر
  • کمتر شدن ضخامت دال ها
  • نیاز کمتر به ستون
  • کمتر شدن وزن وارد شده به ستون و فوندانسیون
  • ضد زلزله می باشد
  • عایق بودن در برابر صداهای اضافی
  • غیر قابل اشتعال بودن
  • مصرف مصالح ساختمانی مانند سیمان و میله گرد را کاهش می دهد
  • و…
برای خواندن مطالب مرتبط کلیک کنید  یوبوت تهران

این موارد بخشی از خصوصیاتی بوده که سقف یوبوت می تواند در ساختمان سازی داشته باشد.

کاربرد سقف یوبوت

سقف یوبوت را به خاطر داشتن مزیت های بی شمار در هر ساختمانی می توان اجرا نمود. اما معمولا بیشترین میزان استفاده ای که از سقف یوبوت شده، در ساخت برج های چند طبقه می باشد. در این برج ها نیاز است که تعداد سقف های بسیار زیادی را پیاده سازی نمود. از این رو باید از مصالحی استفاده نموده که وزن کلی سازه را کمتر و البته مقاومت مناسبی داشته باشند. که می توان گفت سقف یوبوت همه این خصوصیات را یکجا داشته و می تواند بهترین گزینه برای موارد ذکر شده باشد.

نحوه اجرای سقف یوبوت

برای اینکه بتوان یک سقف یوبوت را اجرا نموده، می بایست ابتدا آرماتورها بر اساس فاصله استاندارد که بهتر است 20 سانت باشد بسته می شوند. در مرحله بعد می بایست قالب های یوبوت را در جای مناسب قرار داد. سپس می بایست نسبت به بتن ریزی ان اقدام نمود. معمولا بتن این سقف ها بهتر است که در دو مرحله ریخته شود. بهتر است ابتدا یک لایه نسبتا نازک از بتن بر روی مکعب های یوبوت ریخته شود، سپس بعد از مدت معینی با نظر مهندس ناظر به مقدار نیاز بتن مرحله بعد ریخته شود. بدین ترتیب از ترک برداشتن بتن نیز می توان جلوگیری نمود.

بهترین نمایندگی سقف یوبوت در ایران

معمولا همه مشتریان سقف یوبوت می خواهند این محصول را با بهترین قیمت ها تهیه نمایند. برای این امر بهتر است به نمایندگی سقف یوبوت در اینترنت مراجعه شود. این کار باعث می شود تا بتوان به راحت ترین شکل ممکن و با ارزان ترین قیمت ها این محصول را تهیه نمود. نمایندگی های اینترنتی می توانند محصولات خود را در سراسر کشور عرضه نمایند. این موضوع باعث شده که مشتریان بیشتری داشته و سود دهی آنها نیز بسیار بیشتر شود.