خرید یوبوت

خرید یوبوت

گروه تولیدی یوبوت سازه اولین تولید کننده یوبوت استاندارد در ایران است که قبل از خرید یوبوت می توانید با مشاوران یوبوت سازه تماس گرفته و از خدمات و امکانات پس از فروش این مجموعه مطلع شوید.

همانطور که میدانید یوبوت سازه ای خاص ، کاربردی و جدیدی است که در هنگام خرید یوبوت باید به نکاتی از قبیل استاندارد بودن و قطر ضخامت سازه  و استحکام آن توجه کرد.

قبل از خرید یوبوت حتما به جنس آن توجه فرمایید زیرا بهترین موادی که در تولید یوبوت می توان استفاده کرد پلی پروپیلن است که یوبوت سازه در تولید محصولات خود نیز از آنها استفاده می کند (طبق آیین نامه ).

همچنین مجموعه یوبوت سازه هر شش ماه محصولات خود را زیر نظر بهترین مهندسان مجرب و بر اساس ضوابط مهندسی فنی و اقتصادی بهبود داده تا بتواند بهترین خدمات را به مشتریان خود ارایه دهد.

مزایای خرید یوبوت های تولید شده در مجموعه یوبوت سازه:

– مواد پلی پروپیلنی مرغوب در تولیدات مجموعه یوبوت سازه

– چفت و بست جدید سبب بالا بردن مونتاژ می شود

– تولیدات بروز و تکنولوژی جدید

– بدون تغییر شکل وزن 120 کیلوگرمی را تحمل می کند

– قیمت مناسب یوبوت

– کیفیت بالای محصولات

– شبکه گستره فروش و خرید یوبوت

– خدمات پس فروش

– مشاوره قبل از خریدبرای مشاوره و اطلاعات بیشتر از نمایندگی های فروش و خدمات پس از فروش با مشاوران ما در یوبوت سازه تماس بگیرید :مقاله های دیگر :

جدید ترین های صنعت ساختمان

برای خواندن مطالب مرتبط کلیک کنید  یوبوت و معرفی سیستم آن

سقف یوبوت

یوبوت چیست و چه ویژگی هایی دارد

معرفی یوبوت

اجرای سقف یوبوت

قیمت اجرای سقف یوبوت

نصب یوبوت

نمایندگی سقف یوبوت

یوبوت تهران

تولید انواع قالب

آشنایی با سازه

یوبوت ارزان

 

توضیحات مختصری درباره یوبوت :

به سازه هایی که مواد تشکیل دهنده آن از پلی پروپیلن هستند و قابلیت بازیافت دارند سقف یوبوت می گویند

به سازه هایی که مواد تشکیل دهنده آن از پلی پروپیلن هستند و قابلیت بازیافت دارند سقف یوبوت می گویند. از سقف یوبوت ها به صورت سقف سازه و یا دال مجوف استفاده می شود. به عبارتی دیگر با جایگزین کردن بلوک های پلاستیکی توخالی و سبک به جای بتن غیر سازه ای درون سقف یوبوت در فاصله ما بین میلگردهای پایین و بالا انجام می گیرد. در واقع یوبوت نام قالب ایی است که حد فاصله بالای لایه بتنی و پایین دال مجوف را پر می کند.

تاریخچه ساخت سقف یوبوت و به کارگیری آن در ایران

میلادی برمی گردد، در زمان جنگ جهانی اول و 02تاریخچه ساخت سقف یوبوت ها به قرن دوم ارتش آلمان زیردریایی هایی با این نام داشتند که یکی از ویژگی های آن مدفون شدن سقف یوبوت در دال های بتنی در هنگام عملیات جنگی بود و این دلیلی بر اختراع و نامگذاری این سقف به واسطه یکی از منهدس های ایتالیایی (روبرتو ایل گرانده ) شد. استفاده از این شیوه در صنعت ساختمان سازی باعث شده تا با خالی گذاشتن حفره هایی در توسط 88دال بتنی مجوف بتن اضافی حذف شود که در ایران به کار گیری آن از سال مرکز تحقیقات راه و مسکن به تایید رسید.

برای خواندن مطالب مرتبط کلیک کنید  مقاله ای کامل و جامع پیرامون یوبوت

 

 

 


برای مطالعه مقالات بیشتر اینجا کلیک کنید


 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.