نمایندگی سقف یوبوت

سیستم یوبوت  یک دال مجوف است که بارها را به صورت دو طرفه منتقل می کند. قالب هایی که در این سیستم استفاده می شود به صورت ماندگار بوده و در داخل دال باقی می ماند. اگر قصد اجرای این سیستم را  دارید، قالب ها را از مراکز معتبر فروش یوبوت تهیه کنید.

یوبوت به هیچ وجه ماده ای لاکچری نیست و مقاومت بار در آن بسیار مهم است.از فردی که در کار فروش یوبوت است مشورت گرفته و با آگاهی کامل خرید خود را انجام دهید تا برای شما بیش‌ترین کارایی را داشته باشد.

 

یوبوت سازه
یوبوت

 

 

در دال یوبوت دو لایه بتن اصلی وجود دارد که در بالا و پایین قالب های یوبوت قرار می گیرند. این قالب ها مکعبی شکل بوده و در اندازه های مختلف در مراکز فروش یوبوت به کارفرمایان عرضه می شود. بعضی از مراکز فروش یوبوت، قالب هایی با قیمت بسیار ارزان را ارائه می دهند. این مراکز فروش یوبوت با کم کردن ماده ی پلی پروپیلن و نازک کردن یوبوت سعی در کاهش قیمت این قالب ها دارند.

این قالب ها ی نازک با کمترین فشاری در هنگام اجرا به صورت سریالی شکسته و خسارات مالی و زمانی زیادی را به کارفرمایان وارد می کنند. این مراکز نا معتبر فروش یوبوت همچنین از زیبایی ظاهر یوبوت ها برای فریب مشتریان استفاده می کنند. هر فردی که به صورت حرفه ای کار خرید و فروش یوبوت را انجام می دهد می داند که زیبایی یوبوت اصلاً اهمیتی ندارد چرا که این مصالح کاملاً در داخل دال مدفون می شوند.

برای خواندن مطالب مرتبط کلیک کنید  بهترین ها در سازه ها

 

آنچه قبل از خرید قالب ها از مراکز فروش یوبوت باید بدانید

در دنیای امروز با توجه به پیشرفتی که در تکنولوژی مصالح داشته ایم، می توانید از دال های بتنی برای پوشش دهانه های بزرگ استفاده کنیم. با توجه به این موضوع آیین نامه ها به روز شده و اجازه ی اجرای این دال ها را در دهانه های بزرگ و با حداقل ستون، می دهند. قالب های ماندگار باعث کاهش وزن دال شده و مصالح بی مصرف میانی را حذف می کنند. افزایش فروش یوبوت در چند سال اخیر نشان می دهد که تا چه میزان این تکنولوژی در صنعت ساخت و ساز موفق بوده است.

کارفرمایان هم با این علم که استفاده از این قالب ها منجر به کاهش مصرف مصالح و کاهش هزینه ها می شود، به مراکز فروش یوبوت مراجعه می کنند. خوشبختانه در چند سال اخیر در کشورمان مراکز فروش یوبوت معتبری تأسیس شده اند که کار فروش یوبوت را به صورت کاملاً اصولی انجام می دهند و خدمات پس از فروش بسیار خوبی دارند. در کل در چند سال اخیر پیشرفت قابل ملاحظه‌ای در زمینه ی دال های بتنی صورت گرفته است. از جمله این پیشرفت ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

  • این دال ها از آرماتورهای فولادی با استقامت بسیار زیاد استفاده می شود.
  • در این دال ها از بتن با استقامت و استحکام بسیار زیاد استفاده می شود.
  • در دال های بتنی از سیستم قالب بندی نوین و مدرن استفاده می شود.
  • در قسمت بالایی دال از آرماتور منفی استفاده می شود.
برای خواندن مطالب مرتبط کلیک کنید  یوبوت مشهد

قبل از مراجعه به مراکز فروش یوبوت، در مورد دال مجوف (یوبوت) بیشتر بدانید

قبل از اینکه بتن ریزی دال مجوف آغاز شود یک شبکه از تیر های متعامد را در قسمت زیرین دال قرار می دهند که مصرف بتن به حد اقل ممکن خود رسیده و در پی آن وزن دال نیز کمتر شود. با به کار گیری قالب یوبوت، مقطع دال به فرم T می شود که این خود افزایش سختی دال را به همراه دارد.

 

همان طور که می دانیم، هر چه از تا خنثی فاصله بگیریم، مصالح بیشتر درگیر انتقال بار می شوند. با توجه به مطالبی که در این مقاله گفته شد، بیشتر به اهمیت استفاده از قالب های یوبوت پی بردیم. اما آنچه که باید بیشتر به آن توجه کنید شناسایی مراکز معتبر فروش یوبوت است. این مراکز در ازای مبلغی که بابت فروش یوبوت می گیرند باید کیفیت این قالب ها و همچنین خدمات پس از فروش یوبوت را تضمین کنند.

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.