نصب یوبوت

خرید یوبوت و نکاتی پیرامون آن نکاتی است که قصد داریم در این مقاله به آن بپردازیم.پیش از آن درباره یوبوت و موارد استفاده آن صحبت کردیم اگر مایل به خواندن مقالات بیشتری درباره آن هستید لطفا کلیک کنید

اگر از جمله افرادی هستید که قصد خرید یوبوت مناسب و با کیفیت را دارید، به احتمال فراوان ، در انتخاب شرکت مناسب برای خرید انواع یوبوت سردرگم می شوید. در این مقاله مطالب مفیدی را قرار می دهیم تا بهترین شرکت را برای خرید یوبوت مرغوب و اصل انتخاب کنید. در ایران قالب های یوبوت مختلفی وجود دارند. همین موضوع فرآیند خرید یوبوت را پیچیده تر و سخت تر می کند. اگر شک دارید که کدام شرکت را برای خرید یوبوت انتخاب کنید، شما را به خواندن این مقاله دعوت می کنیم.

 

این که از طریق کدام شرکت برای خرید یوبوت اقدام کنید، کاملاً بستگی به کیفیت یوبوت و اصل بودن آن دارد. علاوه بر این خدمات پی از فروشی که شرکت مورد نظر ارائه می دهد در خرید یوبوت باید در نظر گرفته شود. به هیچ وجه خرید یوبوت را از شرکتی انجام ندهید که برنامه ی مناسبی برای خدمات پس از فروش خود ندارد. آمار ها نشان می دهد، مشتریان راضی که خرید یوبوت خود را پیش تر انجام دادند، تاکید زیادی به کیفیت مناسب خدمات پس از فروش شرکت مورد نظر داشتند.

 

برخی از شرکت ها قالب های یوبوت بسیار زیبا اما با کیفیت پایین را ارائه می دهند. به هیچ عنوان فریب نخورید و ملاک خرید انواع یوبوت را زیبایی قرار ندهید. زیرا که یوبوت در داخل دال پنهان شده و اصلاً دیده نمی شود. بنابراین ظاهر یوبوت به هیچ عنوان نمی تواند ملاک مناسبی و قابل توجهی برای خرید یوبوت باشد. یوبوت ماده ای لاکچری نیست. این قالب ها همین که نقش پر کننده را ایفا کرده و توان تحمل نیرو ها را داشته باشند، کارشان را به درستی انجام داده اند.

برای خواندن مطالب مرتبط کلیک کنید  جدید ترین های صنعت ساختمان یوبوت ، هبلکس ، کف کادب

 

همان طور که اشاره کردیم اصلاً فریب ظاهر زیبای بعضی از قالب های یوبوت را نخورید. برخی از این قالب ها به قدری نامرغوب هستند که با فشار انگتان دست تاب نیاورده و دچار شکستگی می شوند. به تعداد دفعات زیادی مشاهده شده که پس از خرید یوبوت و چیدن آن ها رو هم، قالب های زیری شکسته اند. وقتی این اتفاق بیفتد، عملیات ساختمانی بسیار پیچیده شده و کارفرما از دو جهت به خاطر خرید یوبوت نامرغوب زیان می بیند. اول اینکه زمان از دست می رود و دوم اینکه پول هایی که صرف خرید یوبوت ها شده به هدر می رود. باز هم تاکید می‌کنیم که وظیفه ی یوبوت ایجاد حفره در دال جهت سبک سازی سازه است و نه زیبایی و یا چیز دیگر. پس هنگام خرید یوبوت تا می توانید به این موضوع دقت کنید.

 

مهندس محاسب هنگام محاسبه، یوبوت را کاملاً سالم در نظر می گیرد و شکستگی یوبوت ها برای او قابل قبول نیست. بنابراین اگر یوبوت ها بشکنند محاسبات کاملاً به هم می خورد. به راحتی خودتان می توانید قیمت یوبوت ها را محاسبه کنید. مواردی که در قیمت نهایی خرید یوبوت تأثیر گذارند، عبارت‌اند از: وزن قالب ها، قیمت دستگاه تزریق پلاستیک، میزان دستمزد کارگر و خرج های فرعی محل ساخت قالب ها. اگر دید که قیمت خرید یوبوت برایتان بسیار پایین تر از میزان قیمت محاسبه شده بود، بدانید که کاسه ای زیر نیم کاسه است و یوبوت کیفیت لازم را ندارد. به هیچ عنوان کم بودن قیمت یوبوت را به حساب انصاف شرکت فروشنده نگذارید.

برای خواندن مطالب مرتبط کلیک کنید  بررسی کلی یوبوت و معایب و مزایا و انواع آن

 

 

بعضی از سازندگان، میزان پلاستیک موجود در یوبوت را کم کرده و از این طریق سعی در کاهش قیمت نهایی خرید یوبوت دارند. در صورتی که کاملاً واضح است که این یوبوت های نازک توان تحمل بار را نداشته و در زیر بار می شکنند. اگر بعد از خرید یوبوت، این قالب ها در حین اجرا به صورت سریالی شکسته شوند، آنگاه شما تمام سرمایه ی خود را از دست می دهید. بنابراین خرید این نوع قالب های بی کیفیت به صورت رایگان هم ارزش ندارد. چرا که زمان زیادی از پروژه باید صرف تعویض این قالب ها شود و از دست رفتن زمان پروژه مساوی است با خسارت مالی زیاد برای کارفرما.

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.