سقف یوبوت

یوبوت سازه

شرکت مهندسی یوبوت سازه، شرکتی دانش بنیان و مطابق با علم روز دنیا است که فعالیتش را در سال 1395 شروع کرد. خدمات این شرکت در زمینه ی فناوری های نوین ساختمانی و سقف یوبوت می باشد. سقف یوبوت، دال های بتنی مجوف دو پوش است که مزایای زیادی نسبت به نوع سنتی آن دارد. از جمله مزایای آن می توان به کاهش مصرف بتن و میله گرد اشاره کرد که در کاهش قیمت نهایی بنا تأثیر بسزایی دارد.

همان طور که می دانید، امروزه در صنعت ساخت و ساز، شاخص قیمت نهایی ساختمان (مقرون به صرفگی) از مهم ترین عوامل تأثیر گذار در این صنعت است. شما به عنوان کارفرمای پروژه هر چقدر بتوانید هزینه ها را کاهش دهید، حاشیه سود خود را بیشتر کرده اید. از طرفی قیمت نهایی بنا هم ارزان تر شده و آسان تر می توانید آن را به فروش برسانید. شرکت مهندسی یوبوت سازه با تجربه ی بالا در زمینه ی فناوری یوبوت، همه ی این موارد را برای شما ممکن می سازد. این شرکت با داشتن رزومه ی موفق در زمینه ی طراحی، نظارت و اجرای دال های بتنی مجوف یوبوت، می تواند دستیابی به اهداف پروژه (کیفیت بالاتر، کاهش هزینه و کسب سود بیشتر) را برای شما آسان سازد.

چرا شرکت مهندسی یوبوت سازه؟

سپردن پروژه ی ساختمانی به شرکت مهندسی یوبوت سازه می تواند این مزایای بزرگ را برای شما در بر داشته باشد.: استفاده بهینه از مصالح (میل‌گردهای کششی، میل‌گردهای عرض و حرارتی و قالب های ماندگار)، کاهش نیروی انسانی، کاهش زمان اجرا و سبک سازی ساختمان با بالاترین کیفیت و امنیت. علاوه بر همه این‌ها، شرکت مهندسی یوبوت سازه از نرم افزار پیشرفته ی Safe برای طراحی دال های یوبوت استفاده می کند که منجر به رساندن کیفیت کار، به بالاترین حد ممکن خود در پروژه ی ساختمانی شما می شود. ارزیابی و بررسی جزئیات طرح، بررسی میزان فشار، قابلیت پیچش و توانایی برش، در شرکت، تماماً توسط نرم افزار پیشرفته ی Safe انجام می گیرد تا کار با بالاترین دقت ممکن، آماده ی پیاده سازی در سایت پروژه ی شما کارفرمایان عزیز باشد.

شرکت مهندسی یوبوت سازه از متخصص ترین افراد، برای طراحی و اجرای دال های بتنی مجوف یوبوت استفاده می کند. از دلایل مهم رضایت کارفرماها در دو سال اخیر از شرکت، درک متقابل و احساس مسئولیت کامل، حین انجام پروژه بوده است. این شرکت از صفر تا صد پروژه را به عهده گرفته و آن را به بهترین، با کیفیت ترین و نوآورانه ترین شکل ممکن به اتمام می رساند. رعایت اصول اخلاقی در شرکت مهندسی یوبوت سازه، بسیار حائز اهمیت است، طوری که این شرکت، سود و منفعت کامل کارفرما را از زمان تأسیس و شروع فعالیت، در اولویت کاری خود قرار داده است.